2.šance-kapitola 1- věci v pohybu

23. dubna 2009 v 19:09 | Punk[crazy]girl→ Dommy-chan*
Sakura stála před Narutovým hrobem a vylévala si slzy . Je to týden co Naruto zemřel při boji se Sasukem , když se ho pokoušel přivést zpět do vesnice . Pořád slyšela ty Narutova slova .
" Promiň mi Sakuro , byl jsem slabý ale já ho při..."
Sakuře se spustil proud slz a pomyslela si. " Tohle jsem nechtěla . Ano chtěla jsem Sasukeho zpět , ale ne za tuhle cenu ."
Nejen že se Narutovi nepovedlo přivést Sasukeho zpět ale navíc při souboji s nim zemřel a Sakura si to dávala za vinu.
" Kdybych jen byla silnější , mohla jsem mu pomoct . Ale …. Jsem slabá , nedokázala jsem pomoct kamarádovi a ten to odnesl životem. "
Smutně vzpomínala na koloběh posledních událostí .
" Nedávej si to za vinnu Sakuro , ty za to nemůžeš ." Uslyšela dívka zpoza svých zad , ten hlas poznala .

"Kakashi" . Smutně vzlykla .
" Naruto by nechtěl aby sis jeho smrt dávala za vinu , byl to dobrý ninja a měl tě rád , nikdy by si neodpustil kdybys byla kvůli němu smutná ." Snažil se ninja utěšit svou týmovou kolegyni .
"Ale Kakashi , ty to nechápeš". Vrhla se na něj s očima topícími se v slzách . " To já sem Narutovi řekla aby Sasukeho přivedl zpět , to já sem ho do toho nutila ." Vykřikla .
" Do ničeho jsi ho nenutila , Naruto by nikdy neudělal nic proti své vůli , kdyby mu na Sasukem opravdu nezáleželo a nevěřil v něj , nikdy by se ho nevydal nespočetněkrát hledat . Do ničehos ho nutit nemusela , tak si to nepokládej za vinu ." Řekl jonin se smutným výrazem v jeho jediné viditelné části obličeje .
" Teď už není nic co bys pro něj mohla udělat , a truchlením ničeho nedosáhneš ." Řekl kakashi a nechtěl si přiznat že z oka které má zakryté páskou mu stékají slzy . Ale on sám moc dobře věděl co je to přijít o kamaráda během mise . Trochu mu to dokonce připomínalo Obitovu smrt , mladý ztřeštěný ninja , který zemřel při záchraně přítele .
Kakashi pohlédl na oblohu.
" Sakuro měla bys jít domu , pravděpodobně bude pršet a mohla bys nastydnout ."
Sakura se na něj ani neotočila , pořád hleděla na Narutů v hrob .
" Dobře , pudu , jen mě nech se rozloučit ." ozval s tichý Sakuřin hlas .
Zpráva o smrti Jinchuuriki z Konohy se rozlétla do všech velkých skrytých vesnic , zatím co se v skryté písečné truchlilo a Gara se vydal na cestu do konohy aby mohl naposledy poděkovat Narutovi za záchranu života , ve vesnici skryté v kamení se plánoval útok na listovou.
" Takže ten skrček co měl v sobě 9ti ocesého démona chcípnul." Řekl Tsuchikage jako by měl vyhranou válku .
" On byl jediná osoba kvůli které jsme se již dávno nepokusili zničit Konohu , ale teď když je mrtví mi již nic nebrání v tom srovnat je se zemí ! Dejte svolat všechny ninji od chuninů po anbu a připravte je na útok na Konohu ." Přikázal Tsuchikage jednomu z podřízených . " A ještě pošlete vzkaz do skryté mlžné o tom co se tu chystá , nesmíme se nechat překvapit silou listové , pokud jdu do války , chci mít jistotu že ji vyhraju."
"Ano pane." Odpověděl shinobi a zmizel neznámo kam .
Druhý den se Sakura časně ráno vydala k Narutovu hrobu aby si opět pobrečela . Poté se vydala do nemocnice , i přes smutek v srdci nemohla zanedbávat své povinnosti v nemocnici . Ale pokaždé když neměla co dělat se stavila u Narutova hrobu . Když zrovna nebrečela tak dělala že si s Narutem povídá. Pokaždé když , přišla k náhrobku měla pocit že není sama , pokaždý měla ten stejný pocit , pocit že je Naruto s ní .
"Tsunade , Tsunade !" Vletěla do kanceláře hokage Shizune .
" Co zase ?!" Podivila se Tsunade.
" Došlo saké nebo proč tak ječíš ??" Zasmála se Tsunade , ale brzo jí její úsměv spadnul.
" Podle všeho se na nás chystá zaútočit vesnice skrytá v kamení!!!"
Tsunade s úlekem vykřikla: " Cože ??? To je ještě horší než kdyby nám došlo saké!"
Shizune ale neměla pochopení pro Tsunadinu starost o saké .
" To znamená že chtějí využít našeho zármutku nad ztrátou Naruta . No to jim nesmí projít tak snadno. Ohlas ve vesnici stupěň pohotovosti S , nesmíme nechat nic náhodě ! " Ušklíbla se Blondýna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carmen Hatake Carmen Hatake | Web | 24. dubna 2009 v 20:00 | Reagovat

ojky peknej díl
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama